Maudymosi kostiumėliai – į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis svarbiausią vasaros drabužį?

maudymosikostiumeliaiMaudymosi kostiumėliai yra neatsiejama kiekvienos vasaros dalis, tačiau jų pasirinkimas kartais gali atrodyti tikrai nelengva užduotis, reikalaujanti daug laiko ir energijos. Visgi, susiaurinę keletą esminių savybių ir vadovaudamiesi šiais naudingais patarimais, neturėsite problemų surasti tobulą tankinio ar bikinio tipo maudymosi kostiumėlį, kad pasiruoštumėte smagiai praleisti laiką saulėje.

Spalva ir raštai

Maudymosi kostiumėliai moterims gali pasitarnauti ne tik kaip maudynėms skirtas drabužis, bet ir kaip stilingas akcentas, todėl pirmiausia svarbu išsirinkti tinkamą bikinio spalvą ir raštą. Norite nepastebėtai atsipalaiduoti prie jūros ar baseino, o gal bandote pasirinkti ką nors iššaukiančio ir drąsaus atostoge šiltuose kraštuose? Neutralūs maudymosi kostiumėliai, pavyzdžiui juodi arba smėlio spalvos, gali atrodyti prabangiai ir elegantiškai, tuo tarpu ryškūs bikiniai, pavyzdžiui geltonos ar rožinės spalvos, suteiks linksmesnį ir drąsesnį įvaizdį, todėl puikiai tiks jei norite išsiskirti iš minios. Žalios ar mėlynos spalvos bikiniai gali priversti jus atrodyti sportiškai, ypač jei dėvėsite juos paplūdimyje, o jei norite atrodyti žaismingai ir jaunatviškai, verta rinktis maudomukus su raštais, kurių pasirinkimas šiai dienai yra išties didelis.

Forma ir funkcija

Paskutinis dalykas ko norite paplūdimyje, tai - netyčia apsinuoginti, todėl tinkamo maudymosi kostiumėlio pasirinkimas yra geriausias būdas to išvengti. Kiekviena moteris nori maudymuko, kuris plaukiant vandenyje, vaikščiojant krantu ar bridanti į bangas neslys žemyn ir nesikels aukštyn Labai svarbu maudomukus rinktis pagal tai, kokiose aplinkybėse žadate juos dėvėti. Jei žinote, kad dalyvausite tam tikroje fizinėje veikloje, galbūt norėsite paieškoti sportinių maudymosi kostiumėlių, kurie leistų jums laisvai judėti. Vientisi maudymosi kostiumėliai užtikrins, kad vaikščiojant ar plaukiant viskas išliks savo vietose. Na, o jei planuojate visą dieną praleisti deginantis prie baseino, tinkamiausi būtų dviejų dalių bikiniai. Visgi, jei dairotės maudomukų savo vaikams, svarbu turėti omenyje, kad maudymosi kostiumėliai vaikams turėtų apsaugoti juos nuo pavojingų saulės spindulių, todėl rekomenduojama rinktis kuo labiau odą uždengiančius maudymukus.

Kūno tipas

Nieko nėra geriau nei jaustis drąsiai ir patogiai savo kūne, todėl prieš perkant naują maudymuką, reikia nuspręsti, kokias kūno vietas norite pabrėžti ar paslėpti. Jei esate stambesnio sudėjimo, jums puikiai tiks bikinio kelnaitės kiek aukštesniu liemeniu, kurios prilaiko ir išryškina juosmenį. Jei turite didesnę krūtinę, galite išmėginti bikinio kelnaites su raukinukais ar dirželiu, tuo tarpu bikinio liemenėle rekomenduoja rinktis su storesnėmis petnešėlėmi, kurios padės išlaikyti krūtinę vietoje.

Audinys

Dauguma maudymosi kostiumėlių yra pagaminti iš audinio, kurį daugiausia sudaro nailonas arba poliesteris. Maudymukai, pagaminti iš nailono, paprastai būna labai minkšti, tamprūs ir patogūs. Poliesterio audiniai yra ypatingai patvarūs, todėl puikiai tiks aktyviam gyvenimo būdui, nes yra atsparūs chlorui, greitai džiūsta ir suteikia daugiau apsaugos nuo UV spindulių. Nors abu šie audiniai yra neįtikėtinai paplitę maudymosi kostiumėlių pasaulyje, svarbu paminėti, kad abu audiniai yra pagaminti iš plastikinių medžiagų, todėl nėra visiškai ekologiški variantai. Galima rinktis ir iš kitų maudymosi kostiumėlių audinių, pavyzdžiui - perdirbto nailono, arba aplinkai nekenksmingų audinių, tokių kaip kanapės ar medvilnė.Pasirinkę tvaresnius audinius savo maudymosi kostiumėliams, ilgainiui bus geriau ir jūsų kūnui, ir planetai.

Moteriški maudymosi kostiumėliai yra gaminami įvairių formų, spalvų ir raštų, todėl atsižvelgiant į šiuos punktus neabejotinai rasite jūsų kūnui tinkantį ir jūsų stilių atitinkantį tobulą maudymuką.

22-128i

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode